Zasady

Sesje są realizowane z zachowaniem poniższych 6 zasad. Nie ma mowy o odstępstwach od nich. Nie oferuj dodatkowej gratyfikacji pieniężnej ani nie licz na swój urok osobisty. Jestem osobą konkretną, lubiącą jasne sytuacje. Dlatego prezentuję ci pewne wytyczne, ale i również granice, których nie przekraczam.

jak się przygotować do sesji?

Bardzo często pytacie mnie o to, jak przygotować się do spotkania. Czego wymagam, jakie zachowania są pożądane, a jakie nie. Nie dziwię się, że macie dużo wątpliwości. W końcu każda Pani ma prawo oczekiwać czego innego. Nie ma jednego uniwersalnego przepisu na to, jak przygotować się na spotkanie z Dominą. Postanowiłam więc trochę pomóc i stworzyłam poradnik, w którym wyjaśniam najbardziej newralgiczne kwestie związane z tym, co przed sesją. Pamiętajcie jednak, że nie jest to poradnik uniwersalny, tylko korespondujący z moimi wymaganiami wobec slave’a.

jak się przygotować do sesji?

czyszczenie odbytu

Dotyczy to osób, które są zainteresowane realizacją zabaw analnych. Jeśli w ankiecie zaznaczyłeś, że dopuszczasz tą praktykę, możesz spodziewać się, że pojawi się ona na sesji. Co za tym idzie powinieneś być do tego odpowiednio przygotowany. Jak to zrobić?

1. Lewatywa
Kup w aptece lub sex shopie (np. www.refform.pl) gruszkę do lewatywy lub nakładkę na prysznic. Przed pierwszym użyciem dobrze byłoby wydezynfekować zakupione akcesoria. Jeśli nie masz profesjonalnego dezynfekatora, użyj gorącej przegotowanej wody albo alkoholu. Przygotuj sobie także lubrykant lub inny środek, który zapewni poślizg przy wkładaniu końcówki do odbytu. Napełnij gruszkę do lewatywy wodą (w przypadku nakładki na prysznic będziesz tylko odkręcał wodę – używaj letniej wody pod małym ciśnieniem), nasmaruj końcówkę lubrykantem i wpuść w odbyt wodę (ok. 0,25 – 0,5 l). Następnie wypuść wodę. Powtórz czynność tyle razy, aż będziesz wypuszczał z siebie jedynie czystą wodę. Tak przygotowany możesz przyjść na sesję.

Jeśli nie masz możliwości zrobić sobie lewatywy w domowym zaciszu ani przyjąć środków przeczyszczających, wykonasz lewatywę u mnie w studio.

golenie owłosienia

To temat dyskusyjny. Z jednej strony oczywiście jest bardziej estetycznie, kiedy jesteś ogolony w miejscach intymnych. Twoje włosy łonowe nie wkręcają się w klatkę na penisa czy linkę, którą masz wiązane jądra. Owłosienie jest także problematyczne przy zabawach gorącym woskiem. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każdy – z różnych przyczyn – może sobie pozwolić na całkowite ogolenie. Jak bowiem wytłumaczyć, że nigdy się nie goliło, a tu nagle taka zmiana? Nie chcę robić wam problemów, dlatego nie jest obowiązkowe przychodzenie na sesję ogolonym. Jeśli jednak jest możliwość kompromisu – będę optowała za chociaż przystrzyżeniem owłosienia.

Gdybyś jednak miał możliwość ogolić się. Powinieneś to zrobić w następujących miejscach:

  • łono
  • jądra
  • odbyt (jeśli interesują cię zabawy analne)
  • pachy (przystrzyżenie)